Rekonstrukce střechy – DKS Žinkovy

Vyhráli jsme výběrové řízení na rekonstrukci 800m2 střechy zařízení pro penzisty.

Zakázka se skládala ze tří bodů.

  • - Odstranění velkého nánosu mechů
  • - Výměna poškozených tašek
  • - Aplikace NANO technologie – impregnace a fungicidu
Děkujeme za důvěru.

Pískování a lakování – Klatovy

Srpen 2022 - Reaizovali jsme opískování 2ks mostů 12 metrů délky a následné nalakování základní barvy a finální vrstvy RAL 5010 - dvousložková univerzální polyuretanová barva je určena k jednovrstvým nebo vrchním nátěrům kovových výrobků (včetně pozinkovaných) jako jsou konstrukce, kovové přepravní i obytné kontejnery, kryty strojů, obložení budov, apod. Barvu je možné použít i tam, kde je vyžadován strukturní efekt nátěru. Je vyrobená z polyuretanové pryskyřice s obsahem antikorozního pigmentu a aditiv. Životnost dle ČSN EN ISO 12-944-1 – mosty budou vystaveny chemickým faktorů proto jsme zvolili tuto speciální barvu.

Děkujeme za důvěru a budeme se těšit na další společné zakázky.

Pískování kamenné zdi – Kašperské hory

Dům z roku 1910 v Kašperských horách, který bude sloužit jako ubytování pro turisty.

U takto starých domů se používaly kameny z okolí jako základní stavební materiál pro stavby. Byla by škoda tohoto krásného designového prvku nevyužít. Náš zákazník nás osovil že chce opískovat silnou vrstvu štuku a dát ubytování retro / vintage look . Děkujeme za důvěru a věříme že se výsledek bude hostům líbit.

Čištění střechy – Kladno

Čištění střechy – Miřkov

Oslovila nás starostka Miřkova, abychom jí vrátili opět nový vzhled střechy na jejím rodinném domě.

Tašky Tondach byly před 15 lety vyrobeny glazurované, ale postupem času se ochranná vrstva UV zářením ztratila a už neplnila svůj účel utěsnění porů. Tím že dojde k tomu narušení struktury tašky, tak dochází k nahromadění vody v malých částech a usazování nečistot, které pak dělají střechu zelenou a špinavou. Po letech bez údržby se může životnost střechy výrazně zkrátit a pro Vás to znamená další investici, která při dnešních cenách bude na vyšší příčce Vašich nákladů na chod domácnosti. Proto každému doporučujeme střechu čistit + impregnovat pravidelně.

Pískování nátěru chaty – Kdyně

Na přání zákazníka jsme tryskací metodou (pískováním) odstranili silný nátěr fasádní barvy, který se po letech začal loupat. Tímto postupem jsme dokázali docílit odstranění barvy ve všech nepřístupných bodech a připravili tak na nátěr nový. Způsob této renovace je nejrychlejší a nejúčinnější volbou.

Pískování soklu domu – Kdyně

Zákazník nás oslovil s žádostí o odstranění a opískování starého nátěru soklu rodinného domu. Pod touto barvou se nacházel fasádní základ krásných kamenů, které byly typické pro stavby z první republiky. Výsledek stojí opravdu za to a na první pohled dům dostal úplně jiný vzhled. To byl možná důvod proč nás oslovili pro pískování i sousedi.

Pískování cihlové zdi – Osvračín

Zákazník nás požádal o pískování cihlové zdi, která byla ještě z 20. let nanesena silnou vrstvou štuku.

Opískování této vrsty nám ukázalo jak cihly byly v té době poctivě páleny a daly perfektní retro vzhled garáže, která bude sloužit jako autodílna.

Čištění fasády – Domažlice

Pro odstranění MECHŮ, LIŠEJNÍKŮ A ŘAS jsme zvolili vysoký tlak vody cca 300 bar. A poté jsme nanesli chemickou vrstvu BIOCIDNÍ A ALGICIDNÍho přípravku, který zaručí že i ty nejmenší kořínky této zelené vrstvy budou dostatečně eliminovány na hodně dlouhou dobu. Jako finální vrstva se nanáší HYDROFOBNÍ OCHRANA BARVENÝCH POVRCHŮ PROTI VODĚ, SOLÍM A ZNEČIŠTĚNÍ.

Lakování střechy Cerhýnky

Developerská firma Grennwood consulting s.r.o. si vybrala naší firmu pro lakování střechy pomocí airless – barva RAL RAL 3016 Během našeho působení na zakázce byly v domě ubytované ukrajinské matky s dětmi. Doufám že majitelé i noví návštěvníci tohoto pěkně zrenovovaného zařízení jsou s naší prací spokojeni.

Čištění střechy – Mišovice Jihočeský kraj

Tato zakázka pro nás byla velká výzva, protože se jednalo o hi – tech střechu 650 m², kde jsme dělali vše proto aby při čištění střechy nedošlo k poškození tašek a fasády. Pro realizaci jsme použili plošinu, kde jen bylo možné dosáhnout.

Na severních stranách byl silný nános lišejníků a mechů, který vznikl za pouhých 5 let po renovaci. Tím že na střechu nanášíme Impregnaci a nano ochranu, tak zajistíme maximální eliminaci zeleného nánosu + ochranu v budoucích měsících.

Pískování a lakování tribuny

Pro obec Strančice u Prahy jsme renovovali fotbalovou tribunu postavenou už v poválečném období v roce 1947. Zvolili jsme opískování jemným abrazivem a poté jsme nastříkali glazuru odstín tmavý ořech.

Pískování lodní kontejnery

Dlouhodobě spolupracujeme se smluvním přepravcem DHL a PPL. Našim úkolem je zbavit lodní kontejnery koroze pomocí pískování a poté nalakovat bílou barvou dle přání zákazníka.

Pískování žulových schodů – Osvračín

Firma Kamenictví Wegschmid se dlouhá léta specializuje na výrobu kamenných produktů. Při nařezání vodní pilou na rozměr žulových schodů je materiál hladký. Přání zákazníka bylo povrch zdrsnit. Na pískování schodů jsme využili abrazivo hrubosti 0,2-1 mm.

Pískování (tryskání) hákový kontejner

Navázali jsme spolupráci s firmou zabývající se výrobou hákových kontejnerů na míru. Prioritou této zakázky bylo pískováním ( tryskáním ) zdrsnit povrch, aby v lakovně nebyl problém s nanesením požadované vrstvy barvy.

Specializujeme se na renovace všech možných typů kontejnerů - Lodní, hákové, odpadní. Od pískování až po finální lakování.

Pískování šasí LIAZ – Mýto

Majitel LIAZ který nás oslovil, abychom mu pomohli s renovací tohoto starého kousku z roku 1989.

Auto stálo 15 let v kopřivách a tomu odpovídal stav v kterém šasí a klempířiny byla. Zvolili jsme přírodní strusku hrubosti 0,2-1 mm a po 5 hodinách pískování byl vůz zbaven veškeré rzi a připraven na lakování.

Pískování má velké spektrum využití. Naši zákaznící nás nejčastěji oslovují s žádostí o renovace – veteránů, stavebních strojů, zemědělské techniky.

Čištění dlažby rezidence Moskevská – Karlovy Vary

V centru Karlových Varů je nový developerský projekt Rezidence Moskevská. V tomto nově zrekonstruovaném objektu bývalého masokombinátu s historií sahající až do konce 19. století je připraveno k prodeji 12 bytových jednotek.

Vedoucí tohoto projektu nás oslovil s žádostí o čištění dlažby, která byla opravdu ve špatném stavu. Jednalo se o 480 m² . Důkladné vyčištění jsme realizovali naší vysokotlakou vapkou Karcher - 280 barů která zajistila kompletní vyčištění parkoviště, kde budou nový nájemci parkovat.

Pískování Křížku – Milavče

Pro obec Milavče jsme renovovali žulový podstavec + křížek.
Pískováním lze renovat památníky, sochy, náhrobní desky.

Pískování kastle VW CADDY – Horšovský týn

V prostorách autodílny PLCHGRG jsme pískovali kastli VW CADDY. Pro tuto zakázku jsme zvolili jemné abrazivo, abychom ještě více nepoškodili prorezlá místa. Pískování užitkových aut a veteránu pro nás není žádný problém. Technologie pískování lze využít i na stavební a zemědělské stroje, kde je třeba povrchy ošetřit před další korozí.

Pískování zemědělského kontejneru

Pravidelně spolupracujeme s firmou zabývající se výrobou a opravami kontejneru.

Pískování schodů - Ostrov u Karlových Varů

V Ostrově u Karlových Varů jsme v březnu pískovali žulové schody z první republiky natřené emailem, které bylo složité odstranit, ale nám se to povedlo hrubým abrazivem. Pískování je levné a má široké uplatnění ve všech možných oborech.

Čištění střechy – Domažlice

Čištění střechy – Koloveč

Čištění střechy – Plzeň

Čištění střechy – Tlučná

Pískování a lakování lodních kontejnerů – Horšovský Týn

Pískování památníku – Holýšov

Pískování paroží – Domažlice

Pískování rámu vozidla – Klenčí pod Čerchovem

Pískování sklepů a fasády – Pivoň

Pískování soklu domu a památníku – Milavče

Kontakt

Kontakt

Zaujala Vás naše práce? Neváhejte nás kontaktovat způsobem, který Vám vyhovuje.

MOPIS s.r.o.

DIČ: CZ08611921
USt-IdNr: DE352617794
Tax No.: 214/173/22113

Naše adresa

Hřbitovní 120, Koloveč 345 43, Česká Republika

Napište nám

info@mopis.eu

Zavolejte nám

+420 721 648 106

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Loading
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat!